Jak zarezerwować obóz językowy za granicą

Jak zarezerwować wyjazd na obóz językowy
Dowiedz się, jak krok po kroku zarezerwować obóz językowy

1. Wybór obozu językowego

Wybierz z naszej oferty obóz językowy dopasowany do oczekiwań Twoich i Twojego dziecka. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z nami, abyśmy mogli służyć Ci radą i naszym doświadczeniem w doborze obozu.

2. Wysłanie zgłoszenia

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www, w którym podasz dane uczestnika oraz rezerwowanego obozu. Jeśli potrzebujesz pomocy - zadzwoń lub napisz do nas.

3. Wpłata depozytu i przesłanie umowy

Aby zagwarantować Ci rezerwację miejsca na obozie językowym konieczna jest wpłata depozytu i przesłanie nam podpisanej umowy organizacji wyjazdu. O ile do wyjazdu jest mniej niż 6 tygodni zamiast depozytu należy dokonać całości wpłaty.

4. Potwierdzenie

Po otrzymaniu depozytu i umowy otrzymasz od nas drogą elektroniczną potwierdzenie dokonanej rezerwacji. Pamiętaj, że aktualny stan obsługi Twojej rezerwacji możesz śledzić na bieżąco w panelu klienta.

5. Organizacja podróży

Jeśli zamówiłeś rozszerzony pakiet obozu językowego, zorganizujemy przelot Twojego dziecka, opiekę oraz zapewnimy odpowiednie ubezpieczenie.

6. Wpłata całości należności

Wpłatę całości należności za obóz i usługi dodatkowe powinieneś dokonać najpóźniej na 5 tygodni przed rozpoczęciem obozu.

7. Voucher, bilety, ubezpieczenie...

Przed wyjazdem otrzymasz od nas drogą elektroniczną wszystkie niezbędne dokumenty i informacje związane z wyjazdem, w szczególności voucher, bilety lotnicze, ubezpieczenie.

8. Czas na wyjazd

Życzymy wspaniałego wyjazdu. Pamiętaj, że w każdej chwili Ty lub Twoje dziecko może się z nami kontaktować, gdyby była taka potrzeba. Jesteśmy dostępni pod specjalnym numerem: +48 790 70 58 31

9. Twoja opinia jest ważna!

Wypełnij wspólnie z dzieckiem ankietę na temat obozu i naszej obsługi. Po wypełnieniu ankiety otrzymasz kupon rabatowy na kolejny wyjazd dla Twojego dziecka, Ciebie lub znajomych.

Andrzej (9 lat) o języku polskim dla obcokrajowców
Andrzej (9 lat)
Kraków

Wakacje, które spędziłem na obozie językowym na Malcie, były super. To bardzo fajny sposób nauki języka angielskiego. Oprócz normalnych lekcji, mieliśmy czas na granie i zabawy. Po lekcjach i po lunchu, chodziliśmy na plażę, jeździliśmy na wycieczki, mieliśmy dyskoteki. Poznałem nowych przyjaciół z Włoch i Rosji i rozmawiałem z nimi po angielsku. Super wakacje! W przyszłym roku jadę na taki sam obóz do Anglii.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.