Jak zarezerwować obóz językowy za granicą

Jak zarezerwować wyjazd na obóz językowy
Dowiedz się, jak krok po kroku zarezerwować obóz językowy

1. Wybór obozu językowego

Wybierz z naszej oferty obóz językowy dopasowany do oczekiwań Twoich i Twojego dziecka. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z nami, abyśmy mogli służyć Ci radą i naszym doświadczeniem w doborze obozu.

2. Wysłanie zgłoszenia

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www, w którym podasz dane uczestnika oraz rezerwowanego obozu. Jeśli potrzebujesz pomocy - zadzwoń lub napisz do nas.

3. Wpłata depozytu i przesłanie umowy

Aby zagwarantować Ci rezerwację miejsca na obozie językowym konieczna jest wpłata depozytu i przesłanie nam podpisanej umowy organizacji wyjazdu. O ile do wyjazdu jest mniej niż 6 tygodni zamiast depozytu należy dokonać całości wpłaty.

4. Potwierdzenie

Po otrzymaniu depozytu i umowy otrzymasz od nas drogą elektroniczną potwierdzenie dokonanej rezerwacji. Pamiętaj, że aktualny stan obsługi Twojej rezerwacji możesz śledzić na bieżąco w panelu klienta.

5. Organizacja podróży

Jeśli zamówiłeś rozszerzony pakiet obozu językowego, zorganizujemy przelot Twojego dziecka, opiekę oraz zapewnimy odpowiednie ubezpieczenie.

6. Wpłata całości należności

Wpłatę całości należności za obóz i usługi dodatkowe powinieneś dokonać najpóźniej na 5 tygodni przed rozpoczęciem obozu.

7. Voucher, bilety, ubezpieczenie...

Przed wyjazdem otrzymasz od nas drogą elektroniczną wszystkie niezbędne dokumenty i informacje związane z wyjazdem, w szczególności voucher, bilety lotnicze, ubezpieczenie.

8. Czas na wyjazd

Życzymy wspaniałego wyjazdu. Pamiętaj, że w każdej chwili Ty lub Twoje dziecko może się z nami kontaktować, gdyby była taka potrzeba. Jesteśmy dostępni pod specjalnym numerem: +48 790 70 58 31

9. Twoja opinia jest ważna!

Wypełnij wspólnie z dzieckiem ankietę na temat obozu i naszej obsługi. Po wypełnieniu ankiety otrzymasz kupon rabatowy na kolejny wyjazd dla Twojego dziecka, Ciebie lub znajomych.

Marek (13 lat) about Polish lessons
Marek (13 lat)
Wrocław

Pobyt w szkole językowej w Anglii był bardzo ciekawy i interesujący. Opiekunowie mówili językiem prostym i zrozumiałym dla wszystkich uczestników kursu. Warunki mieszkaniowe oferowane przez kampus były bardzo dobre, wszędzie panowała czystość i porządek. Wielką atrakcją były również wycieczki do Londynu, Aquaparku, zoo oraz rejs statkiem po morzu. Dwa tygodnie spędzone podczas letnich wakacji w Bournemouth sprawiły mi wiele radości, do których planuję powrócić w kolejnych latach.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 429 40 51.