Kursy językowe za granicą - skuteczna nauka języka

Kursy językowe za granicą – obozy-jezykowe.com

W dzisiejszych czasach nie trzeba nikogo przekonywać, że znajomość języków obcych jest absolutną koniecznością. Co więcej, nie wystarczy – jak dawniej - znajomość samego języka angielskiego. Starając się o dobrą pracę, stypendium itp. trzeba się wykazać znajomością drugiego, a nawet trzeciego języka. Zdając sobie z tego sprawę, każdy rodzic stara się, aby dziecko od jak najmłodszych lat zaczęło uczyć się angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego itp. gdyż wtedy języki te łatwiej jest opanować na dobrym poziomie i wymaga to mniejszego wysiłku. Zastanawiamy jednak nad wyborem odpowiednich kursów językowych dla dzieci: szkoły, metod nauczania, intensywności nauki. Warto sobie uświadomić, że jedną z najbardziej skutecznych form nauki języka są kursy językowe za granicą.Żadne kursy językowe dla dzieci, które odbywają się w Polsce nie zastąpią wyjazdu do kraju, gdzie angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański jest językiem powszechnie używanym. Właśnie dzięki całkowitemu zanurzeniu w nauczanym języku podczas pobytu na kursach językowych za granicą nauka języka jest bardzo skuteczna.

Przypomina ona bowiem naukę języka u małego dziecka, które – nie uczestnicząc w żadnym kursie - uczy się języka poprzez słuchanie otaczającego go języka. Takie właśnie warunki nauki zapewniamy w ramach organizowanych przez nas wyjazdów, w których uczestniczą dzieci z całego świata i jedynym wspólnym językiem komunikacji między nimi jest nauczany język: angielski, niemiecki, hiszpański czy francuski. Dodatkowo – oprócz nauki języka – jest to dla dzieci czas fantastycznej wakacyjnej przygody.

Sprawdź naszą ofertę dla następujących języków:

Nauka polskiego wg Katarzyna (14 lat)
Katarzyna (14 lat)
Warszawa

Obóz językowy w Radley był moim pierwszym samodzielnym wyjazdem do Anglii - była to więc wielka przygoda i zarazem wyzwanie. Trochę się bałam i myślałam, co będzie jeśli mój angielski nie jest wystarczająco dobry? Ale gdy w końcu pojechałam do Radley wszystko było wspaniałe! Była tam cała masa świetnych ludzi z całego świata i przyjaźni opiekunowie. Dni były pełne interesujących zajęć i gdy wyjeżdżałam czyłam, że mówię po angielsku na dużo wyższym poziomie.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 429 40 51.